Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-12-28 17:17:09

KęKę w Białymstoku

2017-02-1820:00 Herkulesy, Białystok

Kup bilety!

Cena biletu: 30.0 PLN

Uwaga! Bilety są imienne, przy wejściu proszę okazać bilet wraz z dowodem tożsamości.
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Herkulesy z ogromną przyjemnością zapraszają na kolejny koncert KęKę, promujący album "Trzecie Rzeczy", który odbędzie się 18 lutego 2017.
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/340707649626054/
KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. 
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.
Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT) Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)
Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz
Liczba miejsc ograniczona dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu lub rezerwacji biletów. 
Widzimy się na miejscu!
Więcej informacji: 
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com
 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

KęKę

Miejsce wydarzenia

Logo: Herkulesy

Herkulesy

ul. Marszałkowska 115
Białystok

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus